home-icon
menu

Mayte de Vries

Zakelijke coördinatie

mayte@labvlieland.nl
(06) 52 64 12 69 

Govert Reeskamp

Projecten

govert@labvlieland.nl
(06) 14 38 44 17

Tijl Couzij

Projecten

tijl@labvlieland.nl
(06) 24 67 40 01

Anna van Nunen

Projecten

anna@labvlieland.nl
(06) 16 14 15 28

Ferry Roseboom

Verbinding

ferry@labvlieland.nl
(06) 19 43 42 92

Danny van der Wielen

Communicatie

danny@labvlieland.nl
(06) 55 88 32 43

Het team achter Lab Vlieland bestaat uit een vaste club mensen met een achtergrond in de culturele, circulaire en sociale sector. Naast het vaste personeel werkt het LAB in sommige projecten nauw samen met partners en freelancers.

Bestuur

Joep Wijffels
Jeroen van Erp
Ada Plinck
Cees Potiek